SURFINIO SFNS 731 szafa 5d

KOD: FOR SUR SFNS731

1899.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

 


Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Kolekcja Surfinio od producenta Forte to nowa propozycja mebli młodzieżowych. Bryły zostały wykonane w szarym dekorze z odcieniem naturalnego drewna ( Dąb Catania ) daje to wiele możliwości aranżacyjnych. Długie uchwyty wieńczą bryły kolekcji, dopełniając je pod kątem funkcjonalnym. W skład kolekcji wchodzą m.in. biurko, szafa, komoda, regał oraz łożko z szufladą. 

 

Duża i funkcjonalna szafa Surfinio  z ciekawym układem funkcjonalnym wyposażona w drążek, na którym możesz zawiesić ubrania oraz ulokowaną na dole szafką. W drugiej części znajduje się zamykana przestrzeń z czterema półkami.  Są również dwie wnęki na książki lub dekoracje. Mebel w całości został wykonany z płyty meblowej odznaczającej się wysoką trwałością oraz wytrzymałością na zarysowania.

 

Dodatkowe informacje: 

- nowoczesny styl,

- uchwyty drewniane w kolorze Dąb Catania,

- korpus / front: płyta meblowa laminowana,

- gwarancja 2 lata,

- mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu (akcesoria montażowe wraz z czytelną instrukcją w komplecie).

Szerokość: 158 cm
Wysokość: 194 cm
Głębokość: 59 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Instrukcja: Pobierz
Producent: