TBLT 442 stół nierozkładany 160*90

KOD: FORS TBLT442

949.00

Wybierz wybarwienie drewna:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Kolekcja HAYATO to nowość od producenta Forte. Modne połączenie kolorystyczne Świerku Alpejskiego ze wstawkami w kolorze czarnym tworzą niepowtarzalną kolorystykę. Takie zestawienie doskonale pasować będzie w industrialnym lofcie, wnętrzu urządzonym w duchu japońskiego minimalizmu, a także klasycznie zaaranżowanej przestrzeni. Elementem wyróżniającym kolekcję stają się pionowe uchwyty biegnące przez całą wysokość frontu. Ze względu na wiele, zróżnicowanych brył - szafki RTV, witryny, komody, stołu, z kolekcją Hayato stworzysz w pełni funkcjonalne pomieszczenie, odpowiadające najnowszym trendom meblarskim. 

 

Stół HAYATO jest idealnym dopełnieniem dla wnętrza pokoju dziennego lub salonu. Jego design oparty jest na prostocie, nowoczesności i funkcjonalności. Stół wykonany został z płyty meblowej odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. Gustownym dopełnieniem jest metalowy profil w czarnym kolorze spełniający rolę nóg mebla.

 

Dodatkowe informacje:

- dekor świerk alpejski / czarny,

- nogi metalowe, 

- płyta meblowa laminowana,

- mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu (akcesoria montażowe wraz z czytelną instrukcją w komplecie),

- gwarancja - 2 lata.

Szerokość: 160 cm
Wysokość: 74 cm
Głębokość: 90 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Instrukcja: Pobierz
Producent: