MWST 06 stół rozkładany 90*160(235)

KOD: WÓJS MWST06 BB

2449.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Kolekcja LYON BIAŁY to ukłon w stronę elegancji. Geometryczne i niebanalne kształty poszczególnych brył mogą stworzyć ciekawą aranżację naszego wnętrza. Jest skierowana do wielbicieli wyrazistych wnętrz o nowoczesnym charakterze. Dzięki połączeniu dekorów Biały Alpin / Biały Połysk meble sprawiają wrażenie delikatnych i lekkich, a wnętrze nimi urządzone jest przytulne i świeże.

Pojemne komody, efektowne witryny, mobilny stolik i dwie szafki rtv do wyboru. Do tego niepowtarzalny styl, asymetria brył i prostota. W tej kolekcji każdy wielbiciel designu znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Wyjątkową cechą kolekcji LYON jest pomysłowe podświetlenie wieńców górnych oraz boków poszczególnych brył, które Klient otrzymuje w standardzie. Kolekcja przeznaczona jest  do pokoju dziennego lub jadalni.

 

Cechy charakterystyczne:

  • wybarwienie - Biały Alpin / Biały Połysk,
  • oświetlenie konstrukcyjne Led Flex ( rekomendowany ciepły odcień światła ),
  • kolekcja wykonana z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia i zarysowania, działanie wilgoci i wysokiej temperatury,
  • system bez uchwytowy,
  • cichy domyk,
  • szkło hartowane Antisol.

 

Stół rozkładany LYON BIAŁY to propozycja stworzona z myślą o nowatorskim i oryginalnym wnętrzu pokoju dziennego bądź jadalni. Posiada 160 centymetrowy blat, gdzie wartość liczona jest w pozycji złożonej. Stół rozkłada się do długości 235 cm, przy szerokości 90 cm oraz wysokości 76,5 cm. Mebel wykonany został z płyty wiórowej laminowanej, wykazującej się odpornością na uszkodzenie, a także wysokie temperatury, co w przypadku mebla, na którym serwowane są posiłki jest bardzo praktyczne.

Szerokość: 160 cm
Wysokość: 76 cm
Głębokość: 90 cm
Rozmiar po rozłożeniu: 235 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Producent: