VENEZIA VENS01P bieliźniarka 2d

KOD: WÓJ VEN VENS01P

1539.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja Venezia to nowość od producenta Meble Wójcik. Składa się z wielu elementów, z którymi kompleksowo urządzisz salon, jak i jadalnię. Wykonana w białym połysku z frezowanymi frontami świetnie sprawdzi się w wielu kombinacjach kolorystycznych. Oświetlenie konstrukcyjne w standardzie wraz z dodatkowym oświetleniem LED szklanych półek nie tylko doda dowolnemu wnętrzu elegancji i szyku, ale wprowadzi również powiew nowoczesności w każdym salonie. Zastosowanie wysokiej jakości płyty laminowanej oraz prowadnic i zawiasów gwarantuje bezpieczne, wygodne użytkowania i doskonały wygląd mebli na lata.

 

Bieliźniarka VENEZIA PRAWA od producenta Meble Wójcik to prosty i funkcjonalny mebel, który składa się z 10 półek, po lewej stronie węższych, po prawej szerszych. Nie tylko pomieści bieliznę i drobne rzeczy, ale też ciepłe koce, pościel, ręczniki czy obrusy.

 

Dodatkowe informacje:

- drzwi z zawiasami z cichym domykiem,

- oświetlenie konstrukcyjne w standardzie: Lambda mini,

- meble w paczkach do samodzielnego montażu,

- korpus: płyta wiórowa laminowana,

- front: płyta MDF + folia PVC,

- uchwyt: metal,

- stopki: tworzywo sztuczne,

- gwarancja 2 lata.

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 76,1 cm
Wysokość: 200 cm
Głębokość: 40 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Producent: