LYOT 05 stół rozkładany 90*90(180)

KOD: WÓJS LYOT05 BB

899.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Kolekcja LYON BIAŁY to ukłon w stronę elegancji. Geometryczne i niebanalne kształty poszczególnych brył mogą stworzyć ciekawą aranżację naszego wnętrza. Jest skierowana do wielbicieli wyrazistych wnętrz o nowoczesnym charakterze. Dzięki połączeniu dekorów Biały Alpin / Biały Połysk meble sprawiają wrażenie delikatnych i lekkich, a wnętrze nimi urządzone jest przytulne i świeże.

Pojemne komody, efektowne witryny, mobilny stolik i dwie szafki rtv do wyboru. Do tego niepowtarzalny styl, asymetria brył i prostota. W tej kolekcji każdy wielbiciel designu znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Wyjątkową cechą kolekcji LYON jest pomysłowe podświetlenie wieńców górnych oraz boków poszczególnych brył, które Klient otrzymuje w standardzie. Kolekcja przeznaczona jest  do pokoju dziennego lub jadalni.

 

Cechy charakterystyczne:

  • wybarwienie - Biały Alpin / Biały Połysk,
  • oświetlenie konstrukcyjne Led Flex ( rekomendowany ciepły odcień światła ),
  • kolekcja wykonana z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia i zarysowania, działanie wilgoci i wysokiej temperatury,
  • system bez uchwytowy,
  • cichy domyk,
  • szkło hartowane Antisol.

 

Stół rozkładany LYON BIAŁY to propozycja stworzona z myślą o nowatorskim i oryginalnym wnętrzu pokoju dziennego bądź jadalni. Blat stołu o wymiarach 90x90 cm zajmie niewiele miejsca, ale podczas ważnych okazji szybko i skutecznie powiększysz jego powierzchnię do 180cm. Stabilne, masywne nogi stołu zapewniają jego nienaruszoną powierzchnię serwowania zarówno w wersji złożonej, jak i rozłożonej.

Szerokość: 90 cm
Wysokość: 76,5 cm
Głębokość: 90 cm
Rozmiar po rozłożeniu: 180 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Instrukcja: Pobierz
Producent: