FLEXI FLXB 01 biurko 1d1s

KOD: WÓJ FLE FLXB01

859.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja Flexi to nowość od producenta Meble Wójcik. Program ten dedykowany jest do młodzieży w uniwersalnym wydaniu kolorystycznym, ale doskonale również sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Delikatnie kontrastujące połączenie dekorów Biały Alpin, Cool Grey/Biały Alpin Supermat, Billbergia i poziome frezy na frontach tworzą pomysłowe zestawienie i podkreślają walory estetyczne mebli. Atutem są również zaokrąglone fronty i korpusy, które dodają kolekcji nie tylko lekkości, ale i wygody w użytkowaniu. System Flexi  jest bezuchwytowy co podkreśla dodatkowo jego nowoczesność i funkcjonalność.

 

Dodatkowe informacje:

-biurko z kolekcji Flexi to kompaktowy mebel niezbędny w pokoju każdego dziecka. Wyposażone jest w pojemną szufladę z pełnym wysuwem oraz w przestronną szafkę, w której przechowasz wszystko co potrzebne do nauki,

- korpus: płyta wiórowa laminowana,

- front: płyta MDF + folia PVC,

- system bezuchwytowy,

- zawiasy: puszkowe,

- prowadnice: kulkowe - pełny wysuw,     

- stopki: tworzywo sztuczne,

- meble w paczkach, przeznaczone do samodzielnego montażu,

- 2 lata gwarancji.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 118 cm
Wysokość: 77 cm
Głębokość: 54 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Instrukcja: Pobierz
Producent: