TODI TODB01 biurko 2s

KOD: WÓJ TOD TODB01

699.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja Todi to nowość od producenta Meble Wójcik. Program ten skierowany jest do młodzieży, posłuży przez wiele lat i będzie mógł towarzyszyć nastolatkom w ich dorastaniu. Swój stonowany charakter zawdzięcza połączeniu klasycznej Bieli Alpejskiej wraz z elementami dębu Vicenza, sprawia, że kolekcja jest bardzo praktyczna w użytkowaniu. Kolekcja obejmuje szereg funkcjonalnych elementów, takich jak: komody, szafy, regały, szafka nocna, biurko, półka wisząca, czy łóżko posiadające szufladę z dodatkową funkcją spania. Elementem charakterystycznym dla serii są niewątpliwie zdobione uchwyty w kształcie niewielkiej gałki.   

Biurko Todi to mebel, którego nie może zabraknąć w pokoju młodzieżowym. Mebel jest funkcjonalny i zapewni przestrzeń do nauki. Wyposażone w dwie pojemne szuflady z pełnym wysuwem oraz przestronna półka pod blatem daje możliwości do przechowywania różnych rzeczy. 

 

Dodatkowe informacje: 

- korpus / front: płyta wiórowa laminowana,

- uchwyt: drewno,

- zawiasy: puszkowe,

- prowadnice: kulkowe - pełny wysuw,

- stopki: tworzywo sztuczne,

- meble w paczkach, przeznaczone do samodzielnego montażu,

- 2 lata gwarancji.

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 117 cm
Wysokość: 75 cm
Głębokość: 55 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Instrukcja: Pobierz
Producent: