GAPPA GA 12 biurko 2s

KOD: DOL GAP GA12 FJ

596.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

GAPPA od producenta DOLMAR to kolekcja w nowoczesnym wydaniu przeznaczona do pokoju dziennego, salonu oraz pokoju młodzieżowego. Proste bryły w połączeniu z nóżkami w stylu vintage, fronty bez uchwytów, ciekawie wykończone blaty sprawiają, że meble z tej kolekcji prezentują się elegancko i lekko. Do wyboru są dwie kolorystyki - jesion górski w połączeniu z białym lub z fresco. Dodatkowym atutem jest szeroka gama brył, szuflady z cichym domykiem oraz oświetlenie, które podkreśla urok kolekcji.

 

Dodatkowe informacje:

- biurko GAPPA to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą urządzić pokój młodzieżowy lub biuro w nowoczesnym stylu. Biurko wyposażone jest w dwie szuflady, pod blatem zaś znajduje się otwarta półka. Warto powiesić nad nim półkę lub panel wiszący z kolekcji GAPPA - pozwoli to dodatkowo wykorzystać miejsce nad biurkiem, a także będzie ciekawą ozdobą pomieszczenia,

- występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: Jesion Górski – Fresco, Jesion Górski – Biały Brylantowy,

- korpusy i fronty wykonane z laminowanej płyty meblowej,

- nogi- tworzywo sztuczne,

- mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu,

- gwarancja - 2 lata.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 120 cm
Wysokość: 78,9 cm
Głębokość: 52 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Termin realizacji: 2 - 4 tygodnie
Instrukcja: Pobierz
Producent: