LOFTER LO 09 biurko 1d

KOD: DOL LOF LO09

474.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja LOFTER to nowoczesna propozycja do salonu lub pokoju nastolatka. Lofter to surowy system, którego kolorystyka inspirowana jest naturalnymi materiałami. Pionowe listwy z czarnymi aplikacjami pomagają odzwierciedlić styl starych skrzyń do przechowywania rzeczy. Betonowe wstawki przełamane ciepłym wybarwieniem dekoru dąb wotan, sprawiają że aranżacja jest przytulna. Futurystyczna stylistyka nóżek, uchwytów oraz asymetryczne wstawki na frontach, sprawiają że aranżacja z pewnością zachwyci gości i na co dzień będzie cieszyć domowników.

 

Dodatkowe informacje:

- biurko Lofter to młodzieżowa propozycja mebla, który wypełnia przestrzeń pokoju, zapewniając mu wyjątkową funkcjonalność. Powierzchnia blatu to 120 cm x 55,3cm. Mebel posiada jedną zamkniętą szafkę, w której można schować szkolne drobiazgi.

- mebel doskonale uzupełni aranżację,

- uchwyty oraz imitacja okuć - tworzywo sztuczne,

- front i korpus z płyty meblowej laminowanej 16mm,

- obrzeże okleina ABS odporna na obicia i zadrapania,

- mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu,

- gwarancja - 2 lata.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 120 cm
Wysokość: 79,5 cm
Głębokość: 55,3 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Termin realizacji: 2 - 4 tygodnie
Instrukcja: Pobierz
Producent: