WERSO W 08 biurko 3s

KOD: DOL WER W08

549.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja mebli WERSO to nowoczesny system gdzie kontrastujące kolory Bieli i Antracytu harmonizują ze sobą dzięki połączeniu z płytą Riviera. Ta modna kolorystyka i uniwersalność brył dają wiele możliwości zastosowania tej kolekcji. Skandynawski charakter kolekcji podkreślają uchwyty i nóżki, które wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa PCV, barwionych w dekorze Dąb Riviera. Dodatkowym atutem jest szeroka gama brył, która pozwoli na stworzenie nie tylko nowoczesnej aranżacji w salonie, ale i funkcjonalnego pokoju młodzieżowego.

 

Dodatkowe informacje:

- biurko WERSO młodzieżowa propozycja mebla, który wypełnia przestrzeń pokoju, zapewniając mu wyjątkową funkcjonalność. Powierzchnia blatu to 120 cm x 55cm. Mebel wyposażony jest w trzy szuflady cichym domykiem, w których można schować szkolne drobiazgi,

- biurko posiada w blacie  przepust kablowy,

- mebel doskonale uzupełni aranżację, można nad nim powiesić półkę wisząca z tej samej kolekcji, W9 lub W12,

- płyta wiórowa laminowana,

- korpus 22mm, 

- nóżki  z tworzywa PCV,

- krawędzie oklejone okleiną PCV,

- meble w paczkach po samodzielnego montażu,

- gwarancja 2 lata.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 120 cm
Wysokość: 85,2 cm
Głębokość: 55 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Termin realizacji: 2 - 4 tygodnie
Instrukcja: Pobierz
Producent: