ARTI AR 22P szafa przesuwna 2d2s z oświetleniem(M)

KOD: DIGSZ ART 22P DA

1789.00

Wybierz wybarwienie drewna:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja Arti od producenta Lenart, to wysokiej jakości szafy przesuwne do sypialni lub przedpokoju. Szafy tego typu idealnie nadają się do przechowywania ubrań oraz innych przedmiotów potrzebnych nam w domach. Duża różnorodność brył oraz ich uniwersalność, w połączeniu z jakością ich wykonania oraz ceną, sprawia, że kolekcja jest idealnym wyborem dla wymagających osób, które jednocześnie nie chcą wydawać fortuny.

 

Dodatkowe informacje:

- duża szafa Arti wyposażona w drzwi przesuwne, które zapewniają szybki i wygodny dostęp do jej zawartości. Jeden front wykonany jest z płyty laminowanej, drugi posiada duże lustro dzięki, któremu pomieszczenie wizualnie zyska na przestrzenności.Doskonale sprawdzi się w sypialni, przedpokoju, garderobie. We wnętrzu szafy znajdują się półki oraz dwa drążki na wieszaki, zapewniając praktyczne i wygodne posegregowanie odzieży bądź dodatków. Po lewej stronie w dolnej części szafy są dwie praktyczne szuflady, w których można schować bieliznę lub inne potrzebne rzeczy,

- oświetlenie do szafy w komplecie LED-SI3,

- szafa występuję w dwóch wersjach kolorystycznych: Biały, Dąb Artisan, 

- płyta laminowana, obrzeża ABS,

- uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego,

- gwarancja 2 lata,

- meble do samodzielnego montażu.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 180 cm
Wysokość: 215 cm
Głębokość: 63 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Instrukcja: Pobierz
Producent: