ARTI AR 03 szafa przesuwna(M)

KOD: DIGSZ ART 03 SZ

1559.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja Arti od producenta Lenart, to wysokiej jakości szafy przesuwne do sypialni lub przedpokoju. Szafy tego typu idealnie nadają się do przechowywania ubrań oraz innych przedmiotów potrzebnych nam w domach. Duża różnorodność brył oraz ich uniwersalność, w połączeniu z jakością ich wykonania oraz ceną, sprawia, że kolekcja jest idealnym wyborem dla wymagających osób, które jednocześnie nie chcą wydawać fortuny.

 

Dodatkowe informacje:

- szafa Arti wyposażona w drzwi przesuwne, na których znajdują się prostokątne lustra, dzięki, którym pomieszczenie wizualnie zyska na przestrzenności. Niewielkie wymiary szafy pozwolą na umieszczenie mebla również w małych wnętrzach. Pięć funkcjonalnych półek oraz dwa drążki na wieszaki zapewniają praktyczne i wygodne posegregowanie odzieży bądź dodatków,

- oświetlenie do szafy w opcji dodatkowej LED-2SP,

- szafa występuję w dwóch wersjach kolorystycznych: Dąb Shetland, Szary,

- płyta laminowana, obrzeża ABS,

- uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego,

- gwarancja 2 lata,

- meble do samodzielnego montażu.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 180 cm
Wysokość: 215 cm
Głębokość: 60 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Instrukcja: Pobierz
Producent: