ARTI AR 05P szafa przesuwna 2d2s z oświetleniem(M)

KOD: DIGSZ ART 05P BI

2019.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja Arti od producenta Lenart, to wysokiej jakości szafy przesuwne do sypialni lub przedpokoju. Szafy tego typu idealnie nadają się do przechowywania ubrań oraz innych przedmiotów potrzebnych nam w domach. Duża różnorodność brył oraz ich uniwersalność, w połączeniu z jakością ich wykonania oraz ceną, sprawia, że kolekcja jest idealnym wyborem dla wymagających osób, które jednocześnie nie chcą wydawać fortuny.

 

Dodatkowe informacje:

- szafa Arti wyposażona w drzwi przesuwne, na których wbudowano duże lustro – niezbędny element każdej garderoby oraz w energooszczędne oświetlenie ledowe. Na dole szafa posiada dwie łatwo dostępne szuflady na bieliznę, dodatki lub inne akcesoria. Wewnątrz znajdują się dwa drążki na wieszaki, regał na ubrania oraz pojemne górne półki,

- szafa występuję w czterech wersjach kolorystycznych: Dąb Stirling, Szary, Czary oraz Biały,

- płyta laminowana, obrzeża ABS,

- uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego,

- gwarancja 2 lata,

- meble do samodzielnego montażu.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 200 cm
Wysokość: 215 cm
Głębokość: 63 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Instrukcja: Pobierz
Producent: