SIMI MS 06 biurko 3s

KOD: DIG SIM MS06

659.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja SIMI od producenta Lenart to nowoczesna propozycja charakteryzująca się połączeniem bieli alpejskiej z kolorem drewna (hikora naturalna). Uniwersalny styl sprawia, że meble MASSI doskonale odnajdą się zarówno w pomieszczeniu pełnym kolorów, jak i w pokoju o stonowanym, czy nawet surowym charakterze i długo będą cieszyć użytkowników swoją funkcjonalnością. Duża ilość brył pozwala na elastyczny wybór tych najbardziej potrzebnych. Między innymi są to szafy, które posiadają ogromną ilość miejsca do przechowywania, komody, regały na książki jak również łóżko wyposażone w materac bonellowy i schowek na pościel. Dodatkowo możemy do łózka dokupić stolik nocny z szufladą. Oczywiście nie zabraknie w kolekcji SIMI funkcjonalnego biurka z dużym blatem. Meble posiadają fronty oryginalnie cofnięte pod linię masywnych korpusów definiujące kształt bryły oraz ciekawe, geometryczne uchwyty.

 

Dodatkowe informacje:

- funkcjonalne biurko SIMI wyposażone w trzy pojemne szuflady, które pomogą utrzymać porządek oraz ergonomicznej wielkości blat zapewniający dużo miejsca do nauki,

- płyta laminowana wykończona trwałym obrzeżem ABS,

- szuflady posiadają system pełnego wysuwu na prowadnicach kulkowych,

- uchwyty metalowe,

- stopka/nóżka: stopka meblowa,

- mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu,

- 2 lata gwarancji.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 126 cm
Wysokość: 75 cm
Głębokość: 55 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Termin realizacji: 3 dni - 4 tygodni
Instrukcja: Pobierz
Producent: