BROT 02 stół rozkładany 90*160(200)

KOD: WÓJS BROT02

832.00 979.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 832.00 zł

INFORMACJE O PRODUKCIE

BROLO BROT 02 stół rozkładany 90*160(200)

 

Nowością z firmy Wójcik jest kolekcja Brolo, która charakteryzuje się ciekawą kolorystyką Dąb Catania, Czarna Perła oraz Biały Połysk. Fronty są barwione w masie, a następnie pokryte błyszczącą białą folią. Oznacza to, że geometryczny wzór na frontach to nie naklejka ani rysunek. To dzięki frezowaniu odsłaniane jest czarne wnętrze płyty. Ten oryginalny efekt został dodatkowo ocieplony pięknym drewnianym dekorem korpusu, co w połączeniu dało niezwykle designerski efekt. Stół rozkładany z kolumnową podstawą będzie wspaniałym meblem do każdego nowoczesnego wnętrza. Dzięki synchronicznym prowadnicom możesz rozłożyć go uzyskując aż 200 cm powierzchni. To funkcjonalne rozwiązanie sprawdzi się zarówno podczas codziennych spotkań ze znajomymi, jak i ważnych, rodzinnych uroczystości. Stół wykonany jest z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia, zarysowania, działania wilgoci i wysokiej temperatury.

 

Dodatkowe informacje:

- prowadnica: synchroniczna,

- maksymalne obciążenie blatu stołu przed rozłożeniem wynosi 10kg, zaś po rozłożeniu na wkładce, którą dodajemy aby powiększyć stół -10kg, a boczne dwa blaty mają maksymalne obciążenie 7kg,

- blat: płyta wiórowa laminowana ,          

- nogi: płyta wiórowa laminowana,

- elementy oskrzyni: płyta wiórowa laminowana,

- mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu, 

- gwarancja - 2 lata;

 

UWAGA: Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wykazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory poglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości.

Szerokość: 160 cm
Wysokość: 76,2 cm
Głębokość: 90 cm
Rozmiar po rozłożeniu: 200 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Termin realizacji: 1 - 5 tygodni
Instrukcja: Pobierz
Producent: