POK PO 00L szafa narożna lewa 130 x 93

KOD: DIG POK PO00L

1509.00

Wybierz wybarwienie drewna:

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kolekcja POK od producenta LENART to meble stworzone do pokoju młodzieżowego. Charakterystyczną cechą mebli jest połączenie kilku wybarwień kolorystycznych: grafit, buk Ibsen, biały, jasny szary. Meble są uniwersalne i świetnie pasuje do wnętrz dziewcząt oraz chłopców. Zestawienie ciekawych kolorów, tworzy nowoczesny zestaw, który zachwyci każdego, tworząc nowy wymiar modnego designu. Niewątpliwym atutem kolekcji POK są bardzo pojemne szafy, garderoby, które pomieszczą wszystkie ubrania młodego ucznia, łóżko z materacem oraz funkcjonalne regały i komody. 

 

Dodatkowe informacje:

- bardzo przestronna szafa spełniająca funkcję garderoby, wyposażona została w toaletkę z lustrem i półkami, dwa drążki oraz pojemny regał z ośmioma półkami. Po otwarciu drzwi automatycznie włącza się energooszczędne oświetlenie szafy. Szafa pomieści ogromną ilość ubrań, zabawek. Jej konstrukcja zapewnia wygodne wejście do środka i korzystanie z wyposażenia szafy,

- drewniane uchwyty,

- oświetlenie wewnętrzne szafy w standardzie,

- mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu,

- gwarancja - 2 lata,

- mebel przystosowany dla rodzeństwa, 

- korpus - wysokiej jakości płyta laminowana + okleina ABS,

- front - wysokiej jakości płyta laminowana.

 

Uwaga: ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wyrazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory podglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości. 

Szerokość: 130 cm
Wysokość: 193 cm
Głębokość: 93 cm
Gwarancja: 2 lata
Meble w paczkach do samodzielnego montażu: Tak
Termin realizacji: 3 dni - 4 tygodni
Instrukcja: Pobierz
Producent: