Q-025 fotel obrotowy (M)

KOD: SIGK Q-025 CS

325.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

-62cm  -111/120cm  -45/53cm  -50cm

 Fotel Q-025 firmy Signal to nowoczesne i orginalne krzesło obrotowe, z którego możemy korzystać w naszych domach jak i biurach. Jest idealnie przystosowany do naszych potrzeb. Ma wygodne siedzenie i wyprofilowane oparcie, które utrzymuje nasze plecy i zapewnia wsparcie lędźwiowej części kręgosłupa.

Solidne wykonanie sprawia, że fotel Q-025 jest trwały i wytrzymały. Siedzisko jest pokryte tkaniną membranową zawsze w kolorze czarnym, a oparcie z siatki, dostępnej w czterech wersjach kolorystycznych do wyboru: czarny, niebieski, czerwony i szary. Zagłówek oparcia jest zawsze w ekoskórze czarnej.  Krzesło posiada mechanizm TILT- jest to kołyskowy mechanizm , który łączy siedzisko z podnośnikiem i podstawą. Dzięki niemu mamy możliwość ustawienia blokady pozycji pracy, swobodnego kołysania czy też ustawienia wysokości fotela , która nam odpowiada. Fotel wyposażony też jest w podłokietniki i kółka jezdne, które dają nam nie tylko wygodę, ale również dużą mobilność bez potrzeby wstawania z miejsca pracy czy nauki.

Krzesło jest do samodzielngo montażu.

 UWAGA: Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wykazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory poglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości.

Szerokość: 0 cm
Wysokość: 0 cm
Głębokość: 0 cm
Producent: