ATLANTA 21 szafka tv 2s 1190 mm

KOD: DEK ATL 21 DN

3132.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Firma DEKORT proponuje design dla indywidualistów. Gwarantują wykonanie wyrobów z wysokiej jakości materiałów i z miłością do detalów. Bogaty wybór eleganckich elemantów wyposażenia wnętrza został zaprojektowany, by utrzymać wyjątkowy styl i harmonię w Państwa wnętrzach.

We wszystkich procesach technologicznych wykorzystywane są substancje nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Meble z kolekcji ATLANTA dzięki swojemu uniwersalnemu, nowoczesnemu designowi dopasują się niemal do każdego typu wnętrza. Stonowany, zaokrąglony kształt korpusów, akcentowany wyrazistymi elementami, tworzy orginalną, niepowtarzalną całość. To samodzielny program z dzikiego dębu z naturalną woskowaną i olejowaną powierzchnią. Z wieloma atrakcyjnymi typami, które zachęcają do kombinacji. Z dużą pojemnością i komfortową techniką. Naturalne mieszkanie dla maksymalnego komfortu życia......

 

DOKŁADNY OPIS PRODUKTU:

- front - drewno lite (dąb sęczny),

- korpus - płyta wiórowa fornir (dąb sęczny/okleina fornir dąb sęczny),

- łączenie listew we froncie - ciągowe,

- wykończenie powierzchni: olej/wosk (powierzchnia mebla szczotkowana, nie jest gładka lecz czuć pod palcami każdą porę, słój drewna),

- kolorystyka -dąb palony lub dąb natura.

 

Mebel dostarczany do klienta w całości.

 

 

Czas realizacji zamówienia : ok. 2-3 tygodni

 UWAGA: Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wykazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory poglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości.

 

 

Szerokość: 119 cm
Wysokość: 47 cm
Głębokość: 50 cm
Producent: