HOLGER KOMODA 3D

KOD: LAZ HOL KOM3D

4898.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

 

Firma LATZKE cieszy się ponad stuletnią tradycją tworzenia mebli przekazywaną z ojca na syna od czterech pokoleń. Producent ceni i opiera się na wielopokoleniowym doświadczeniu. Meble LATZKE wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem, wysoką jakością użytych półfabrykatów.

 

Kolekcja HOLGER to najnowszy system firmy wprowadzony do produkcji w ostatnich miesiącach. Są to bryły o delikatnie zaokrąglonej lini frontów. Meble o wysokim standardzie niezbędne do wyposażenia salonu, sypialni, jadalni czy  gabinetu. Duża ilość elementów systemu pozwala na różnorodne możliwości urządzenia wybranego przez siebie wnętrza. Kolekcja HOLGER we włoskim stylu pozwala zaaranżować sobie wybraną przestrzeń trwałymi i niezawodnymi meblami, które będą Państwa cieszyć przez długie lata.

Meble HOLGER są produkowane w wybarwieniu orzech liguryjski

 

Mebel dostarczany do klienta w całości.

 

 

Czas realizacji zamówienia : ok. 4 - 6 tygodni

 

Kolekcja HOLGER wykonana jest częściowo z litego drewna (korony, cokoły, pilastry i ramki frontów), częściowo z płyty MDF (blaty) i płyty HDF z naturalną oklejną (środek frontów) , a także z płyty wiórowej oklejnowanej i foliowanej (korpus mebli).

System HOLGER w wyposażeniu standardowym ma okucia BLUM (prowadnice i zawiasy z hamulcem tzw. "cichy domyk"). Uchwyty są metalowe mosiądzowane włoskiego producenta.

 

UWAGA: Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wykazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory poglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości.

Szerokość: 133 cm
Wysokość: 89 cm
Głębokość: 47 cm
Producent: