SNOW SNWB 21 biurko

KOD: FOR SNO SNWB21

949.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

Dla tych osób, które cenią sobie nowoczesne kształty i ponadczasową klasykę został stworzony przez firmę FORTE system SNOW. Nie tylko zaskoczą one Państwa swoją dynamiką, która wprowadza do pokoju czystość i porządek, ale dzięki prostym geometrycznym bryłom idealnie wkomponują się we wnętrze sypialni, salonu, jadalni czy też pokoju nastolatka. Dzięki kolorystyce śnieżnobiałemu macie meble SNOW wprowadzają do wnętrza elegancję,  pozwalają na grę świateł i kolorów, optycznie powiększają przestrzeń pokoju.

Meble SNOW charakteryzują się:

- prostą geometryczną formą z dekoracyjnymi poziomymi frezami na frontach,

- masywnością, dzięki pogrubionej ramie mebla,

- prostą formą metalowych uchwytów w kolorze chromu,

- obrzeżami ABS ( krawędzie brył ).

Z kolekcją SNOW zaaranżują Państwo piękne, nowoczesne i funkcjonalne wnętrze. Trzeba pamiętać, iż biel stwarza iluzję większej przestrzeni, dzięki czemu system ten sprawdzi się nawet w niewielkich mieszkaniach.

 

Mebel dostarczany do klienta w paczkach, do samodzielnego montażu.

 

Czas realizacji zamówienia : ok. 1 - 4 tygodni

UWAGA: Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wykazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory poglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości.

Szerokość: 138 cm
Wysokość: 76 cm
Głębokość: 67 cm
Instrukcja: Pobierz
Producent: