Q-033 fotel obrotowy

KOD: SIGK Q-033 CCE

519.00

INFORMACJE O PRODUKCIE

-63cm  -116/126cm  -49/59cm  -50cm

 

Fotel obrotowy firmy Signal Q-033 jest idealnie przystosowany do naszych potrzeb, dzięki czemu możemy pracować długo w wysokim komforcie bez obaw o nasz kręgosłup. Jest wyposażony w wygodne i duże siedzisko, a także w wyprofilowane oparcie, które doskonale utrzymuje nasze plecy , wspierając lędźwiową część kręgosłupa.

Krzesło Q-033 ma tapicerkę wykonaną z ekoskóry w kolorze czarnym, połączoną z mikrosiatką w środkowej części w kolorze do wyboru : czarnym, czerwonym lub niebieskim. Fotel posiada mechanizm TILT, czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzenie z podnośnikiem i podstawą, dzięki któremu, mamy możliwość ustawienia fotela. Zapewnia on swobodne kołysanie się i blokowanie w pozycji pracującej.

Dzięki funkcji góra - dół możemy bez wstawania z fotela regulować oparcia.

Krzesło jest do samodzielngo montażu.

 
UWAGA: Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wykazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory poglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości.

Szerokość: 0 cm
Wysokość: 0 cm
Głębokość: 0 cm
Producent: