MONO MN 07 komoda 3d3s z oświetleniem

KOD: DIG MON MN07

1389.00

Wybierz wybarwienie drewna:

INFORMACJE O PRODUKCIE

MONO MN 07 komoda 3d3s z oświetleniem 

 

Kolekcja MONO to nowość od producenta LENART. Meble te skierowane są do osób ceniących elegancję, minimalizm oraz design w nowoczesnym stylu. Wyrazisty charakter mebli to zasługa smukłych, metalowych nóżek, głębokiej, matowej czerni oraz dekoru imitującego naturalne drewno (DĄB EVOKE). Niemal każdy mebel został wyposażony w ledowe oświetlenie, które podkreśla przestrzenny charakter frontów. Ma ono też inne zastosowanie – wprowadza do wnętrza kameralny nastrój, podkreślając trójwymiarowy charakter mebli. Półki w witrynach wykonano z modnego, przydymionego szkła. Wszystkie szuflady w meblach z kolekcji Mono wyposażono w system push to open albo wygodne domykanie soft close.

 

Dodatkowe informacje:

- komoda posiada trzy pojemne szuflady, w których można schować dokumenty lub bieliznę. Za drzwiami zaś głębokie półki na odzież, tekstylia czy inne przedmioty,

- dopuszczalne obciążenie półki: 5kg,

- ilość półek: 3,

- oświetlenie LED w komplecie,

- komoda przystosowana do skosów,

- zawiasy: puszkowe,

- nóżki: metalowe,

- mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu,

- 2 lata gwarancji,

- bez uchwytowe fronty,

- system soft-close,

- korpus: płyta wiórowa laminowana 16mm,

- front: płyta MDF 16mm

 

UWAGA: Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej oraz w zależności od parametrów monitora lub przeglądarki, kolory wyświetlane na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw mebli, dlatego wykazy kolorystyczne prezentowane przy produkcie należy traktować jako kolory poglądowe - nie zmienia to jednak ich właściwości.

Szerokość: 150
Wysokość: 95
Głębokość: 41
Gwarancja: 2 lata
Termin realizacji: 3 dni - 4 tygodni
Instrukcja: Pobierz
Producent: